У межах професійної підготовки здобувачів освіти спец. 012 Дошкільна освіта першого та другого освітніх рівнів важливе місце посідає наукова робота. Вона не тільки визначається написанням кваліфікаційної роботи, статей, міні-досліджень. Вагому роль у науковому зростанні студентів відігріє їхня участь у науково-практичних конференціях, де здобувачі освіти можуть висвітлити свої здобутки, обмінятися думками щодо наукової проблеми, над якою працюють, зі студентами інших навчальних закладів України.

8 травня 2024 року магістри та бакалаври спец. 012 Дошкільна освіта взяли участь у роботі ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти й молодих вчених «Дошкілля в сучасному освітньому просторі: досвід, інновації, перспективи», яка проводилася у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

З доповіддю на тему «Особливості організації спільної діяльності старших дошкільників засобами художньої праці» виступила Алла Венгер, магістрантка спец. 012 Дошкільна освіта НДУ ім. М. Гоголя.

Дякуємо організаторів конференції за проведення заходу!

Дякуємо здобувачів освіти за участь у ньому!

Відповідальна за наукову роботу

по кафедрі дошкільної освіти