15 травня 2024 року здобувачі вищої освіти за бакалаврською та магістерською ОП спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», а також науково-педагогічні працівники, які забезпечують ці ОП, прослухали відкриту онлайн-лекцію Дена Вітмена «Пропаганда і публічна дипломатія».

Ден Вітмен – справжня легенда світової дипломатії, колишній співробітник Інформаційного агентства й Державного департаменту США, дипломат в країнах Європи, Африки та на Гаїті. Наразі він - член правління Ради публічної дипломатії, професор Університету Джорджа Вашингтона (США), стипендіат Інституту досліджень зовнішньої політики (FPRI) – 2023.

Лекція професора Вітмена була присвячена проблемам концептуалізації публічної дипломатії представниками різних теоретико-методологічних парадигм, еволюції цього феномена у біполярний та постбіполярний період. Спікер акцентував увагу на співвідношенні пропаганди та публічної дипломатії в теоретичному та історичному ракурсах.

Лекцію організовано за підтримки Transatlantic Dialogue Center.