Колектив кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту щиро вітає доцентів кафедри, кандидатів педагогічних наук Новгородську Юлію Григорівну з отриманням Почесної Грамоти Чернігівської обласної державної адміністрації та Білоусову Надію Валентинівну з отриманням Почесної грамоти МОН України за сумлінну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність та вагомий внесок у розвиток вітчизняної науки.

Бажаємо завжди рухатися у переможному напрямку, з легкістю долаючи перепони на життєвому шляху. Сил Вам і здоров’я, удачі та підтримки від колег, впевненості та процвітання у житті! Нехай подальші успіхи будуть не менш блискучими!

Із повагою колектив кафедри