29 травня об 11:50 в аудиторії 215 Гоголівського корпусу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбудеться презентація книги «Майстер ілюзій» декана факультету педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв, кандидата психологічних наук, доцента Олексія Тимошенка.

Анотація:

«Світ фантастичних оповідань пропонованої читачеві збірки змальовує іншу реальність крізь призму понять і категорій щоденної буденності. Ми живемо надто швидко, щоб помічати деталі, які вже є ознаками майбутнього. У цій збірці читач побачить звичайних героїв у незвичайних обставинах і, можливо, у комусь із них впізнає себе, свої проблеми та знайде відповідь на одвічні питання про сенс буття, зазирне за лаштунки дійства, незнаного досі, але імовірного».

Запрошуємо всіх охочих!