Вчора, 22 травня 2024 року, у нашому університеті відбулася грандіозна шоу-програма "Міс НДУ - 2024" під назвою "Етимологія краси". Сім чарівних дівчат чарували публіку своїми талантами, креативністю та вміннями.

Журі конкурсу, до складу якого увійшли:

• Почесний громадянин міста Ніжина, випускник Ніжинської вищої школи Володимир Мамєдов;
  • Старший викладач кафедри музичної педагогіки та хореографії, керівник ансамблю "Дивертисмент", режисер-балетмейстер конкурсу Анна Сірякова;
  • Голова профкому студентів НДУ імені Миколи Гоголя, провідний фахівець відділу виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції, учасник телевізійної Ліги сміху "Волонтерський десант"-3 Сергій Іванюк;
  • Начальниця відділу виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції Віталіна Скороход;
  • Майстер Міжнародного класу з моделювання зачісок Марина Стратілат,

а також захоплені глядачі, мали змогу не лише "дослідити" красу конкурсанток, але й оцінити їх таланти та вміння триматися на сцені.

Справжньою окрасою вечора стали виступи талановитих студентів факультету психології, педагогіки, соціальної роботи та мистецтв. Організатори конкурсу висловлюють щиру подяку всім, хто підтримав цю подію.

Корону переможниці та титул "Міс НДУ-2024" здобула студентка ННІ природо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій Біленко Ксенія. Вітаємо нашу красуню, а також усіх учасниць конкурсу!

Пам'ятайте: краса - це не лише зброя, а й те, що робить людину особистістю!

Переглянути більше фото в Facebook

начальниця відділу виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції Віталіна Скороход

теги