30 травня 2024 року викладачі та студенти Освітньо-професійної програми «Середня освіта. Англійська мова та зарубіжна література» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти відвідали засідання групи професійного розвитку вчителів англійської мови міста Чернігів, фасілітатором якого була Іванна Ліпатнікова, випускниця Ніжинського державного університету (1998), учитель англійської мови спеціалізованої загальноосвітньої школи №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов, психолог.

Засідання групи пройшло в онлайн-форматі, що дало змогу долучитися викладачам, учителям і студентам із Ніжина, Чернігова тощо для обговорення соціально-емоційного навчання на уроках англійської мови, зокрема формування softskills, відповідних компетентностей, використання ефективних навчальних стратегій та активностей.

Усі учасники зустрічі отримали цінний досвід, знання та матеріали, які допоможуть їм у професійній діяльності.