Завершила роботу Екзаменаційна комісія для проведення підсумкової атестації здобувачів Освітньо-професійної програми (ОПП) «Середня освіта. Англійська мова та зарубіжна література» першого (бакалаврського) рівня, яка працювала 19-20 червня 2024 в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя (НДУ імені Миколи Гоголя).

Атестація здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти здійснювалася екзаменаційною комісією (ЕК) та проходила у формі комплексного кваліфікаційного екзамену з фаху. Голова ЕК – Тетяна Ларіна, кандидат пед.наук, доцент, завідувач кафедри прикладної лінгвістики НДУ імені Миколи Гоголя; члени ЕК – Олена Таран, Марина Нагач, Олена Самойленко, Оксана Щотка – доценти кафедр германської філології та методики викладання іноземних мов та педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту НДУ імені Миколи Гоголя; Лілія Павленко – учитель іноземних мов, спеціаліст вищої категорії Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №15 Ніжинської міської ради Чернігівської області; Інна Білим – секретар ЕК, старший лаборант факультету філології, історії та політико-юридичних наук.

Під час підсумкової атестації здобувачі продемонстрували належний рівень теоретичних знань та практичних умінь із англійської мови, педагогіки, психології та методики навчання іноземних мов.

Члени ЕК і гарант ОПП Вікторія Смелянська вітають випускників із успішної здачею екзамену та бажають блискучої професійної діяльності!