Здобувач ступеня доктора філософії: Клапчук Валерія Миколаївна

Науковий керівник: Луняк Євген Миколайович, доктор історичних наук, доцент, професор кафедри історії України Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

Галузь знань 03 Гуманітарні науки

Спеціальність 032 Історія та археологія

Тема дисертації: Бандурне мистецтво України середини XVIІІ – початку ХХІ ст.: соціокультурний вимір

Склад разової ради:

Голова ради:

Лепявко Сергій Анатолійович, доктор історичних наук, професор, професор кафедри історії України Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Рецензенти:

Самойленко Григорій Васильович, доктор філологічних наук, професор, професор кафедри літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Кучменко Єлеонора Миколаївна, доктор історичних наук, професор, професор кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Опоненти:

Кривошея Ігор Іванович, кандидат історичних наук, професор, професор кафедри всесвітньої історії та методики навчання Уманського державного університету імені Павла Тичини; в.о. завідувача кафедри всесвітньої історії та методики навчання.

Перепелюк Ольга Максимівна, доктор філософії, доцент, доцент кафедри історії та етнології України Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

Дата захисту 4 липня

Час захисту 11:00

Місце проведення захисту - Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя (вул. Графська, 2, м. Ніжин, Чернігівська область, Україна)

Посилання, за яким здійснюватиметься онлайн-трансляція захисту: https://www.youtube.com/watch?v=oDXymz_3ufo

Документи:

1. Дисертаціяпротокол перевірки електронного підпису Клапчук В.М.
  2. Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації
  3. Рецензія, протокол перевірки електронного підпису Самойленка Г.В.
  4. Рецензіяпротокол перевірки електронного підпису Кучменко Е.М.
  5. Відгукпротокол перевірки електронного підпису Кривошея І.І.
  6. Відгук, протокол перевірки електронного підпису Перепелюк О.М.
  7. Відеозапис трансляції
  8. Рішення спеціалізованої разової ради