22 травня здобувачі бакалаврського, магістерського та докторантського рівнів освіти факультету філології, історії та політико-юридичних наук долучилися до обговорення актуальних проблем дотримання академічної доброчесності в освітній та науковій діяльності. Доповідь Ольги Дудар та Світлани Савченко – доценток кафедри історичної та громадянської освіти Інституту післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка викликала жваву дискусію, до якої долучилися не лише студенти, але і викладачі факультету. В доповіді та дискусії запрошені лектори особливу увагу звернули на питання нормативної бази в сфері академічної доброчесності, формування відповідної атмосфери в учнівському та студентському середовищах, етичності у використанні інструментарію штучного інтелекту тощо. Сподіваємося, що досвід співпраці зі знаними фахівцями в справі підвищення кваліфікації педагогічних кадрів буде розвиватися в подальшому.