Факультет філології, історії та політико-юридичних наук

Кафедра української мови, методики її навчання та перекладу

Кафедра літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики

Кафедра прикладної лінгвістики

Кафедра германської філології та методики викладання іноземних мов

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Лабораторія лінгвокультурології

Новини факультету

22 травня здобувачі бакалаврського, магістерського та докторантського рівнів освіти факультету філології, історії та політико-юридичних наук долучилися до обговорення актуальних проблем дотримання академічної доброчесності в освітній та науковій діяльності. Доповідь Ольги Дудар та Світлани Савченко – доценток кафедри історичної та громадянської освіти Інституту післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка викликала жваву дискусію, до якої долучилися не лише студенти, але і викладачі факультету. В доповіді та дискусії запрошені лектори особливу увагу звернули на питання нормативної бази в сфері академічної доброчесності, формування відповідної атмосфери в учнівському та студентському середовищах, етичності у використанні інструментарію штучного інтелекту тощо. Сподіваємося, що досвід співпраці зі знаними фахівцями в справі підвищення кваліфікації педагогічних кадрів буде розвиватися в подальшому.