28 травня 2024 року здобувачі вищої освіти за бакалаврською ОП «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», здобувачі вищої освіти за магістерською ОП «Міжнародні відносини і культурна дипломатія» та гарант ОП доцент Лариса Мицик долучилися до роботи круглого столу «Публічна дипломатія в дії: інституційний досвід країн світу та України».

У межах круглого столу відбулося презентування успішних проєктів публічної дипломатії від провідних інституцій, які популяризують імідж своїх держав на міжнародній арені. Перед учасниками заходу виступили Вікторія Ляліна-Бойко, директорка Департаменту публічної дипломатії та комунікацій МЗС; Алім Алієв,  заступник генерального директора Українського інституту; Мачей Ястшембський, в.о. директора Польського Інституту в Києві; Тереза Соушкова, директорка Чеського центру; Діана Попфалуші, проєктна менеджерка Австрійського бюро кооперації у Львові; Шахін Омаров, почесний консул Республіки Албанія в Україні; Анастасія Айворонська, помічниця директора Інституту ім. Юнуса Емре; Ірина Іващук, почесна консулка Республіки Сенегал в Україні; Сергій Сидоренко, координатор Українсько-Японського центру Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», професор, проректор з міжнародних зв’язків КПІ.

Під час обговорення учасники круглого столу також поділилися своїми успішними кейсами публічної дипломатії.

Дякуємо організаторові – Генеральній дирекції з обслуговування іноземних представництв в Україні.