Факультет філології, історії та політико-юридичних наук

Кафедра української мови, методики її навчання та перекладу

Кафедра літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики

Кафедра прикладної лінгвістики

Кафедра германської філології та методики викладання іноземних мов

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Лабораторія лінгвокультурології

Новини факультету

28 травня 2024 року здобувачі вищої освіти за бакалаврською ОП «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», здобувачі вищої освіти за магістерською ОП «Міжнародні відносини і культурна дипломатія» та гарант ОП доцент Лариса Мицик долучилися до роботи круглого столу «Публічна дипломатія в дії: інституційний досвід країн світу та України».

У межах круглого столу відбулося презентування успішних проєктів публічної дипломатії від провідних інституцій, які популяризують імідж своїх держав на міжнародній арені. Перед учасниками заходу виступили Вікторія Ляліна-Бойко, директорка Департаменту публічної дипломатії та комунікацій МЗС; Алім Алієв,  заступник генерального директора Українського інституту; Мачей Ястшембський, в.о. директора Польського Інституту в Києві; Тереза Соушкова, директорка Чеського центру; Діана Попфалуші, проєктна менеджерка Австрійського бюро кооперації у Львові; Шахін Омаров, почесний консул Республіки Албанія в Україні; Анастасія Айворонська, помічниця директора Інституту ім. Юнуса Емре; Ірина Іващук, почесна консулка Республіки Сенегал в Україні; Сергій Сидоренко, координатор Українсько-Японського центру Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», професор, проректор з міжнародних зв’язків КПІ.

Під час обговорення учасники круглого столу також поділилися своїми успішними кейсами публічної дипломатії.

Дякуємо організаторові – Генеральній дирекції з обслуговування іноземних представництв в Україні.