У період з 14.07.2024 до 21.07.2024 доценти кафедри германської філології та методики викладання іноземних мов Олена Давиденко, Ольга Пономаренко, кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту Олена Філоненко та директорка музейного комплексу університету Анна Парубець здійснили навчальний візит до Риги (Республіка Латвія) в межах другого етапу проєкту регіонального співробітництва “Міст дружби: Рига – Ніжин”, де взяли участь у семінарах “AI Technologies in Education”, “Baltic Regional Fund”, “Riga STEAM Ecosystem 2023-2026”, “Erasmus+ Opportunities” та різноманітних інтерактивних заходах із надання психолого-емоційної підтримки у часи невизначеності та стресу, а також запобігання професійному вигоранню. Ознайомились із особливостями позашкільної освіти в Латвії, зокрема із функціонуванням Ризької дитячо-юнацької спортивної школи «Rīdzene», музейними установами, туристичною інфрастуктурою країни.

Проєкт став джерелом нових можливостей та ідей, втілення яких сприятиме вдосконаленню підготовки здобувачів вищої освіти за освітніми програмами НДУ імені Миколи Гоголя.

Університетська спільнота вдячна особисто міському голові Олександру Кодолі та виконавчому комітету Ніжинської міської ради за можливість долучитися до проєкту і допомогу в реалізації його заходів.

Більше фото тут