ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

Кандидат фармацевтичних наук

На кафедрі працює з 2023 року.

Посада – доцент кафедри хімії та фармації.

Науковий ступінь – кандидат фармацевтичних наук (2014 р.).

Контакти:

Закінчила У 2007 році закінчила Національний фармацевтичний університет за спеціальністю «Фармація». У 2008 році закінчила магістратуру Національного фармацевтичного університету за спеціальністю «Фармація» та здобула кваліфікацію «магістр фармації». З 2008 р. до 2010 р. працювала спеціалістом з якості в фармацевтичній компанії “Здоров’я”, м. Харків. З 2010 р. до 2013 р. навчалась у аспірантурі НФаУ, з відривом від виробництва. У травні 2014 р. захистила кандидатську дисертацію у спеціалізованій вченій раді Д 64605.02 Національного фармацевтичного університету МОЗ України (диплом ДК № 024451 від 23.09.2014 р.). Стаж науково-педагогічної роботи 10 років. Працювала на посаді асистента кафедри організації та економіки фармації (ОЕФ) НФаУ з 02.12.2013 р. по .1.09.2023 р. 23.08.2023 р. присуджено науковий ступень доцента.

Наукові інтереси:  дослідження проблем організації фармацевтичного забезпечення населення у відповідності до вимог Національної лікарської політики, а також ціноутворення на лікарські засоби та фармакоекономіки. Стажувалась в Міжнародному Інституті Інновацій (Іnternational Institute of Innovations) «Science-Education-Development» (м. Варшава, Польща) за курсом «Медицина та Фармація», є членом громадської організації «Харківська обласна асоціація фармацевтичних працівників».

Наукові досягнення: автор понад 70 наукових та навчально-методичних праць у т.ч. у періодичних виданнях, які включені до наукометричної бази Scopus.

Викладає дисципліни: «Фармакоекономіка», «Фармацевтичне та медичне товарознавство», «Фармацевтичний менеджмент та маркетинг», «Організація та економіка фармації».