Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

Починаючи із січня 2024 року, студентська команда ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій бере участь у 3-му Кубку України з програмування для студентів та школярів. У другому дивізіоні даного Кубку України змагаються від 80 до 127 команд, в залежності від етапу. Організатори турніру задекларували, що буде проведено до серпня 2024 року 10 етапів змагань. На даний час проведено вже 6 із них. У цих змаганнях беруть участь не тільки команди з України, а й з Китаю, Південної Кореї та Казахстану.

Хотілося б зазначити, що цей турнір для студентів Котляра Владислава, Назаренка Дениса (КН-21), Костюченка Костянтина (КН-11), Стеця Даніела (СОІ-11), які і утворили команду beginners_NGSU, став першим у їх кар’єрі. І хоча вони поки що не стали переможцями у такому масштабном турнірі – їхній накращий результат 30 місце у 6 етапі, але вони набувають безцінного досвіду. На даний час стає очевидним прогрес злагодженої роботи в команді. Для них стає очевидним важливість знань не тільки з програмування, а й з дискретної та вищої математики, алгоритмів і структур даних, математичної логіки та теорії алгоритмів. Членам команди стало зрозуміло наскільки важливими є детальне та ґрунтовне обговорення поставленої задачі, тестування написаного коду. Усе це принесе користь у їхній майбутній практичній діяльності. Хочеться побажати команді beginners_NGSU перемог у майбутніх змаганнях.