На засіданні Вченої ради Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя 27 червня 2024 року в.о проректора з наукової роботи та міжнародних зв'язків Олександр Мельничук урочисто вручив диплом доктора філософії Степанову Євгенію (спеціальність 091 Біологія). Привітавши з успішним завершенням підготовки за PhD-програмою, Олександр Володимирович висловив сподівання, що здобутий ступінь сприятиме в особистій та професійній реалізації науковця, успішному втіленню всіх творчих і наукових задумів.

Щиро вітаємо доктора філософії та його наукового керівника кандидата біологічних наук, доцента кафедри біології Пасічника Сергія Валентиновича. Бажаємо самовдосконалення, подальшого розвитку на обраній науковій стезі, цікавих ідей, наснаги в професійному та особистісному зростанні! Нехай Ваша плідна робота стане запорукою успіху та визнання!

Дякуємо ЗСУ за можливість жити й працювати! Разом до Перемоги!

Завідувачка відділу аспірантури та докторантури

Оксана Крупенко