Факультет педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту

Кафедра дошкільної освіти

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти

Центр соціально-педагогічних досліджень

Лабораторії

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Відкритий Міжнародний юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Освітня діяльність

Студентська рада

Новини факультету

Абітурієнту

04.06.2024 на кафедрі дошкільної освіти відбулося громадське обговорення освітньої програми другого(магістерського) рівня спеціальності 012 «Дошкільна освіта». Проєкт освітньої програми представила гарант ОП, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти Аніщук А.М.

З метою вдосконалення даної програми до обговорення долучились запрошені науковці, гаранти освітніх програм з інших закладів вищої освіти, стейкхолдери, практики, викладачі кафедри дошкільної освіти та здобувачі даної спеціальності: Гнєзділова Олена Анатоліївна – Полтавський національний університет ім. В.Короленка, докт.пед наук, професор; Коновальчук Іван Іванович Житомирський державний університет ім. І.Франка, докт.пед наук, професор; Кошель Віталій Миколайович –Національний університет « Чернігівський колегіум» ім. Т.Шевченка, канд. пед. наук, доцент; Фасолько Тетяна Степанівна - Кременецька обласна гуманітарна педагогічна академія ім. Т.Шевченка, канд. пед. наук, доцент; Батюк Тетяна Йосипівна - Кам’янець-Подільський національний університет ім. І.Огієнка, канд. пед. наук, доцент; Дорошенко Олеся Володимирівна - спеціаліст 1 категорії Управління освіти Ніжинської міської ради; Гурська Ольга Валеріївна – директор ЗДО №4 м. Ніжина; Бурбурська Олена Петрівна –директор Кобижчанського ЗДО; Біленька Олена Вікторівна – вихователь-методист ЗДО №17 м. Ніжина; Венгер Алла Олександрівна – студентка другого (магістерського) рівня.

Щиро дякуємо всім учасникам громадського обговорення освітньої програми другого(магістерського) рівня спеціальності 012 «Дошкільна освіта» за ґрунтовний аналіз та слушні рекомендації та поради щодо удосконалення даної ОП.