Факультет педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту

Кафедра дошкільної освіти

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти

Центр соціально-педагогічних досліджень

Лабораторії

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Відкритий Міжнародний юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Освітня діяльність

Студентська рада

Новини факультету

Абітурієнту

Свою роботу в межах гуртка на засадах музейної педагогіки «Regional MuseumMini» (наук. кер. – доц. Матвієнко С.І.) та науково-практичного гуртка з патріотичного виховання «Полум’яне серце/Flaming heart» (наук. кер. – доц. Лісовець О.В.). здобувачі вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта (гр. ДО-31)  разом з керівниками гуртків продовжують свою активну практичну діяльність, відвідуючи відділ Художній музей Ніжинського краєзнавчого музею ім. Івана Спаського.  Цього разу студенти відвідали виставку живопису Анатолія Залозного, присвячену 45-річчю творчої діяльності і 65-річчю від дня його народження. Роботи автора вражають своєю багатогранністю та унікальністю. Картини виконані у стилі імпресіонізму, експресіонізму, символізму. Також присутні бездоганні кілька робіт у власній техніці живопису пана Анатолія. Знайомлячись із митцями рідного краю, у студентів розширюється власний кругозір, формується соціально-громадянська компетентність та гордість за свою батьківщину.

Занурившись у світ живопису Анатолія Михайловича, почерпнувши його унікальний підхід та творче бачення навколишнього світу, оглянувши та прослухавши змістовну екскурсію від пані Аліни, здобувачі спробували створити власні полотна на лабораторних заняттях з дисципліни «Основи образотворчого мистецтва з методикою керівництва» (викладачі: Матвієнко С.І., Бесараб А.М.).

Ми щиро вдячні Анатолію Михайловичу за його талант і любов до мистецтва. Знайомство з видатними постатями рідного краю та їх талантом є одним з ефективних засобів виховання молодого покоління. Щира вдячність  працівницям відділу Художній музей!!!

Допис підготувала доцент

кафедри дошкільної освіти