ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

У вівторок 10 вересня 2024 року гарант освітньо-наукової програми «Економічна та соціальна географія» професор Микола Барановський взяв участь у робочій зустрічі з обговорення змін до освітніх програм PhD зі спеціальності 106 Географія у звʼязку з затвердженням Стандарту.

В обговоренні взяли участь гаранти освітньо-наукових програм зі спеціальності 106 Географія та 103 Науки про Землю, провідні професори в галузі географії Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Одеського національного університету імені І. Мечникова, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Львівського національного університету імені Івана Франка, Інституту географії НАН України, Херсонського державного університету, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Уманського національного університету садівництва, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Учасники робочої зустрічі обговорили зміни, які необхідно внести до освітньо-наукових програм зі спеціальності 106 Географія у звʼязку із затвердженням відповідного Стандарту. Були також висловлені пропозиції щодо збільшення кількості освітніх компонентів географічного профілю в переліку дисциплін загального блоку навчального плану підготовки докторів філософії зі спеціальностей 106 Географія та 103 Науки про Землю.

Проф. Микола Барановський