Факультет педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту

Кафедра дошкільної освіти

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти

Центр соціально-педагогічних досліджень

Лабораторії

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Відкритий Міжнародний юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Освітня діяльність

Студентська рада

Новини факультету

Абітурієнту

Сучасне суспільство все більшої уваги приділяє гармонійній красі та здоров’ю підростаючого покоління. Ця тенденція відображається у різних аспектах життя, включаючи моду, харчування, фізичну активність, психологічне благополуччя та душевну рівновагу. 21.05.24 здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта у рамках вивчення дисципліни «Основи медичних знань та охорона здоров’я молодших школярів» отримали нагоду поспілкуватися із фахівцем-практиком – дієтологом Авер’яновою Тетяною Володимирівною, спеціалістом у сфері раціонального харчування та здорового способу життя. Дієтолог-експерт, спеціалізуючись на розробці різних варіантів харчування з метою усунення конкретного захворювання (гастрит і панкреатит, виразкова хвороба шлунку або кишковика) та їх профілактики, одночасно розвінчує існуючі стереотипи й міфи про їжу, вчить правильно коригувати раціон харчування, позбавлятися помилок із урахуванням бажаного результату.

Майбутні вчителі початкових класів прослухали цікавий лекційний матеріал, в якому висвітлено актуальні та сучасні питання щодо профілактики хвороб ШКТ, а також отримали відповіді на запитання – яким чином, завдяки коригуванню харчування, можна позбутися зайвої ваги та хвороб: печінки; нирок; суглобів; шкіри; цукрового діабету й ін. Також здобувачі мали змогу представити результати роботи малих груп щодо актуальних проблем профілактики захворювань і дотримання здорового способу життя.

Зустріч із практиками є важливим кроком на шляху до професійного зростання майбутніх вчителів. Такий досвід надає унікальну можливість для здобувачів вищої освіти отримати практичні знання, розширити свої професійні контакти та краще зрозуміти реалії обраної професії.