Факультет педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту

Кафедра дошкільної освіти

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти

Центр соціально-педагогічних досліджень

Лабораторії

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Відкритий Міжнародний юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Освітня діяльність

Студентська рада

Новини факультету

Абітурієнту

12 червня 2024 року відбулося засідання кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту. На порядок денний було винесено питання атестації здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки та заслуховування звітів про виконання індивідуальних планів освітньо-наукової програми підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії.

Під час проведення атестації здобувачі третього (освітньо-наукового) вищої освіти доповідали про проходження освітньої та наукової складових індивідуального плану в 2 семестрі, про фактичні результати досліджень, акцентували увагу на теоретичну частину роботи та отримані ними основні результати дисертаційного дослідження та їх актуальність. Також ділилися планами щодо наступних етапів виконання дисертаційного дослідження.

Присутні на атестації наукові керівники здобувачів (доц. Демченко Н.М, доц. Новгородська Ю.Г. та інш.) дали позитивну характеристику науковому доробку здобувачів та своєчасному виконанню їх індивідуального плану. Здобувачі продемонстрували високий науковий інтерес до процесу наукового пошуку та виконання дисертаційного дослідження.

За представленими результатами роботи аспірантів було ухвалено рішення рекомендувати атестаційній комісії відділу аспірантури Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя атестувати здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки.

На засіданні було рекомендовано до друку навчально-методичні праці, а також обговорено ряд інших питань життєдіяльності кафедри.