Факультет педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту

Кафедра дошкільної освіти

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти

Центр соціально-педагогічних досліджень

Лабораторії

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Відкритий Міжнародний юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Освітня діяльність

Студентська рада

Новини факультету

Абітурієнту

Здобувачі першого бакалаврського рівня вищої освіти спеціальності «Початкова освіта» мали нагоду відвідати Мандрівний Музей науки Національного центру «Мала академія наук України», який завітав до університету в рамках туру прифронтовими регіонами України.

Мандрівний Музей науки – це програма компенсації освітніх втрат для регіонів, які особливо потерпають від війни. Головне правило – експонати потрібно чіпати.Здобувачі мали можливість відпрацювати навички з проведення Уроку-екскурсії, як форми організації освітнього процесу з вивчення соціальної і здоров’язбережувальної освітньої галузі в початковій школі, для якої пріоритетними є інтерактивна, дослідницька, проєктна діяльність. Разом з учнями 4-А класу Ніжинської гімназії № 10 і вчителькою Ярош Ольгою Анатоліївною здобувачі поринули в цікавий світ науки та технологій: спостереження за органами чуття (зорові помилки та ілюзії), «балансборд» і «обертовий стілець» (дослідження вестибулярного апарату), «відчуття часу» (дослідження механізму сприйняття часу людиною, що є проявом хвороби Паркенсона, синдрому порушення активності й розладу уваги при шизофренії), «поляризація світла» (дослідження впливу світла на зоровий аналізатор), «гальванічне коло людини» (дослідження властивостей природної вологості шкіри людини), «магнітний міст» (дослідження дії магнітного поля), практичне застосування циклоїдів, «з пагорба на пагорб» (дослідження впливу сили тяжіння Землі), «розтягнуте обличчя» (експеримент із дзеркальною моделлю, подібну до лінзи Френеля). Емоційного забарвлення уроку-екскурсії додало спільне конструювання моделі іглу – традиційного льодового житла ескімосів, що є дієвим методом у формуванні життєвих навичок, необхідних для співпраці з іншими особами, для досягнення спільної мети, для розв’язання проблем взаємодії в команді, цінування культурного розмаїття різних народів.

Щиро дякуємо працівникам Музею науки Національного центру «Мала академія наук України» за надану можливість поринути в світ наукових досліджень, адже наука – це і мистецтво, і можливість допомогти людям, що є невіддільною частиною нашого життя!

Галерея зображень