Факультет педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту

Кафедра дошкільної освіти

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти

Центр соціально-педагогічних досліджень

Лабораторії

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Відкритий Міжнародний юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Освітня діяльність

Студентська рада

Новини факультету

Абітурієнту

10 жовтня 2024 р. на факультеті педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв для здобувачів освіти першого року навчання було проведено захід «Дотримання норм академічної доброчесності як вимога часу».

Захід проводив Голова комісії з питань академічної доброчесності та етики в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя доц. Олексій Тимошенко. Модератор заходу – доц. Світлана Матвієнко.

Участь у заході взяли здобувачі освіти наступних освітніх програм: 012 Дошкільна освіта та 012 Дошкільна освіта. Психологія (ОР «бакалавр»); 012 Дошкільна освіта (ОР «магістр»); 013 Початкова освіта (ОР «бакалавр»); 053 «Психологія» (ОР «бакалавр»).

До участі у заході доєдналися також Гаранти освітніх програм Лілія Бобро (ОП 012 Дошкільна освіта ОР «бакалавр»), Антоніна Аніщук (ОП 012 Дошкільна освіта ОР «магістр»), Надія Білоусова (ОП 013 Початкова освіта ОР «бакалавр).

Доповідач Олексій Тимошенко ознайомив присутніх із законодавчою базою України щодо дотримання норм академічної доброчесності, а також із Положенням про академічну доброчесність та процедурою впровадження антиплагіатної системи, що діють у системі забезпечення якості освітньої діяльності та вищої освіти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Наприкінці заходу Олексій Тимошенко відповів на численні питання здобувачів освіти, що стосувалися сучасної практики використання ресурсів мережі Інтернет, Штучного Інтелекту (ШІ), уникнення плагіату при виконанні студентами завдань самостійної роботи та різних видів наукових робіт.

Численні фото на згадку засвідчили творчу атмосферу та позитив цього заходу!!

Відповідальна за проведення

заходів дотримання академічної доброчесності