ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

24 травня 2024 року відбувся традиційний щорічний конкурс «Найкращий екскурсовод Зоологічного музею». Студенти другого курсу біологічних спеціальностей ретельно готувалися до заходу. Вдячними слухачами були студенти другого курсу географічних спеціальностей. Окрім екскурсії, студенти підготували інтерактивні завдання. Екскурсії студентів були досить змістовними, цікавими та креативними.

Переможцями конкурсу стала команда екскурсоводів у складі: Корж Карини, Личак Наталії, Яремка Богдана. Титул найкращого екскурсовода Зоологічного музею виборола Крук Вікторія.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших творчих успіхів!

Користуючись нагодою, запрошуємо усіх хто цікавиться зоологією та природою рідного краю на екскурсію до Зоологічного музею НДУ!

Людмила Кузьменко