ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

Вітаємо викладачів кафедри біології з отриманням відзнаки до Дня науки за плідну науково-педагогічну діяльність, вагомий внесок у справу підготовки і виховання молодих фахівців -  завідувача кафедри, доктора біологічних наук, професора Кучменко Олену Борисівну з отриманням Подяки голови Чернігівської обласної державної адміністрації,  кандидата біологічних наук, доцента Гавій Валентину Миколаївну з отриманням Грамоти Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації, кандидата сільськогосподарських наук, доцента Приплавко Світлану Олександрівну з отриманням Грамоти МОН.  Від щирого серця  ДЯКУЄМО вам  за безцінну працю і старання, за добрі поради,  за вашу завзятість і незламний оптимізм. Бажаємо Вам удачі в усіх починаннях і справах, оригінальних ідей і блискучих успіхів! Будьте здоровими, щасливими,  даруйте всім свої посмішки і позитивний настрій та  ведіть молодь до нових незвіданих далей, високих вершин Науки,  Миру і Добра!