Музейний комплекс

Research Smarter

26 вересня
Тема:
Демонстрація  ваших здобутків за допомогою профілів дослідників у Web of Science

Тези: Наукова спільнота зростає та ускладняється, дослідникам, бібліотекарам, керівникам університетів, спонсорам і видавцям потрібні інструменти, які допоможуть їм виділитися та знайти правильних партнерів.

Профілі дослідників у Web of Science допомагають всебічно показати здобутки науковця, включаючи публікації, наукометричні показники, рецензії, та редакторську роботу, в одному профілі.

Приєднуйтеся до цієї сесії, щоб дізнатися більше про:

• Авторів, їхні ідентифікатори та їхні профілі дослідників у Web of Science
  • Як створюються та верифікуються профілі дослідників

Завдяки більшій видимості внеску дослідників, співробітники та партнери можуть швидше знаходити один одного, а керівники можуть покращити оцінку та аналіз досліджень.

Реєстрація:

31 жовтня

Тема:  Підтримка відкритих дослідницьких ініціатив перевіреними процесами, даними та інструментами.
Тези: Перехід до відкритих досліджень є ключовою тенденцією. Академічній спільноті потрібен доступ до надійних досліджень незалежно від моделі публікації. Науковці хочуть мати можливість прочитати повний текст статті в один клік, отримувати доступ до первинних даних. знати, що фінансування можна відстежувати та прозоро. Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися, як у Clarivate підтримують цілі відкритих досліджень, поєднуючи ресурси і зробити процес наукових досліджень швидшим, надійнішим і прозорішим.

Реєстрація: