Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Конкурс проводиться на виконання указів Президента України від 9 листопада 2007 року № 1078 «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика», від 28 листопада 2007 року № 1155 «Про деякі заходи щодо піднесення ролі української мови».

Метою конкурсу є сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу.
Організаторами конкурсу є Міністерство освіти і науки України та Ліга українських меценатів.

Учасниками конкурсу можуть бути учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти, учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студенти закладів фахової передвищої та вищої освіти, курсанти закладів вищої військової освіти, ліцеїсти Київського військового ліцею імені Івана Богуна, закордонні українці.

Конкурс щороку стартує 27 жовтня, у День української писемності та мови.

Переможцям Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, які продовжують подальшу освіту в закладах освіти України, призначаються щомісячні стипендії Президента України на календарний рік, починаючи з 1 вересня поточного року.

ХХV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Нормативно-правова база конкурсу

Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика (Із змінами, внесеними згідно з наказом МОН від 17.06.2024 № 875). Версія для друку Положення

Лист МОН Про проведення ХХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

ХХІV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Вітаємо переможниць обласного етапу ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2023-2024 н.р.

Плекаємо рідне слово