Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Школа волонтерства — це національна навчальна програма для всіх, хто прагне знайти свій шлях у волонтерстві та стати частиною спільноти змінотворців свого міста. Під час програми учасники прослухають теоретичну частину про волонтерство, наповнену інтерактивом, а також долучаться до волонтерської акції у своїй громаді.

Вік учасників/-ць: 14-35 років.

Дата заходу: 26-27 жовтня 2024 року.

Час заходу: 10:00 - 18:00

Місце проведення: м. Ніжин (точну локацію буде повідомлено зареєстрованим учасникам/-цям)

Школа волонтерства це:

Навчання: зануримось у теорію волонтерства разом із досвідченими тренер(к)ами Української Волонтерської Служби.

Знайомства: познайомимось з активістами та волонтерами Ніжина, а також з ініціативами, до яких ви зможете долучитися.

Реалізація себе: допоможемо вам продумати ідею власної волонтерської акції чи події.

Волонтерство: разом долучимось до волонтерської акції — обіцяємо, буде цікаво!

Учасники забезпечуються канцтоварами та кава-перервами та перекусами. Захід буде проведений із дотриманням усіх безпекових вимог.

Прохання всіх бажаючих взяти участь у Школі зареєструватися за посиланням.

Детальніше – за номером телефону: +380682378371 (Роман Гомоляко)

Школа волонтерства реалізовується Ніжинським міським молодіжним центром у партнерстві з Громадською організацією Українська Волонтерська Служба та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ)  в Україні, за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через державний банк розвитку KfW.