Перший тиждень із новим Virtual Educator Jenine Silen, яка працюватиме зі студентами, що вивчають англійську мову та/ або методику навчання іноземних мов на факультеті філології, історії та політико-юридичних наук в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя у 2024-2025 навчальному році, успішно закінчився!

Протягом кількох років НДУ імені Миколи Гоголя має честь працювати з Virtual Educators, професіоналами та блискучими викладачами англійської мови. Цього року університет висловлює вдячність Регіональному мовному відділу Посольства США в Києві, Regional English Language Officer for Ukraine Jen MacArthur та Cultural Affairs Assistant of the U.S. Embassy in Ukraine Lilia Shylo за те, що знову обрали нас, за постійну підтримку, унікальну можливість вивчення англійської мови з її носіями, реалізацію співпраці та професійний розвиток викладачів у Virtual English Language Educator Program.

Студенти ОП «Середня освіта. Англійська мова та зарубіжна література» та «Германські мови та літератури (переклад включно)» першого та другого рівня вищої освіти отримали неймовірну можливість вивчати англійську мову, культуру та розвивати навички викладання з новим Virtual Educator Jenine Silen в першому семестрі цього навчального року.

Декілька слів про Jenine: “And about me...  My name is Jenine Silen and I was born and raised in New York, but currently live in South Carolina.  I live with my husband Dave, a nuclear engineer, and my two daughters: Avery (16 years old) and June (15 years old). I am a part-time French professor at a local university and I also teach English to high school students who are new to the United States.  In my spare time, I enjoy reading thrillers, hiking with my family, and spending time with my six pets!  I love languages and learning about other cultures. I am especially grateful to work with students in Ukraine because my grandmother was born in Kyiv in 1917. I would love to travel to Ukraine with my family one day to truly experience the beauty of the country and its people.”