Проєкт COUL: академічна мобільність студентів

19 вересня 2024 року став початком нового етапу в університетському житті, коли два престижних навчальних заклади - Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини та Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя - з'єднали зусилля для втілення спільного проєкту COUL (Collabarative Online University Learning). Цей проєкт, започаткований у межах двостороннього договору про співробітництво, спрямований на організацію дистанційної академічної мобільності студентів четвертого (бакалаврського) рівня вищої освіти за моделлю COIL (Collaborative Online International Learning).

Детальніше ...

Collaborative Online University Learning (COUL) - Завершення проєкту дистанційної академічної мобільності

19 квітня 2024 року була завершена робота проєкту COUL, що розпочався у березні в межах двостороннього договору про співробітництво між Ніжинським державним університетом імені Миколи Гоголя та Бердянським державним педагогічним університетом. Проєкт був спрямований на організацію дистанційної академічної мобільності студентів 2 курсу першого бакалаврського рівня вищої освіти ОПП Середня освіта. Англійська мова та зарубіжна література під час вивчення курсу «Методика навчання іноземних мов», а саме модуля «Навчання говоріння». Керували проєктом Вікторія Смелянська (Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя) та Ірина Школа (Бердянській державний педагогічний університет).

Детальніше ...

Collaborative Online University Learning (COUL) - Старт проєкту дистанційної академічної мобільності

7 березня 2024 року в межах двостороннього договору про співробітництво між Ніжинським державним університетом імені Миколи Гоголя та Житомирським державним університетом імені Івана Франка розпочався проєкт COUL за моделлю міжвузівського співробітництва COIL (Collaborative Online International Learning). Проєкт спрямований на організацію дистанційної академічної мобільності студентів першого бакалаврського рівня вищої освіти ОПП Середня освіта. Англійська мова та зарубіжна література. Спільну роботу розпочали зі студентами 4-х курсів двох ЗВО. Керівниками проєкту є Ольга Пономаренко (Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя) та Наталія Щерба (Житомирський державний університет імені Івана Франка).

Детальніше ...

Успішне продовження проєкту «The Virtual Educator Program» триває

У новому навчальному році на факультеті філології, історії та політико-юридичних наук успішно продовжився проєкт між нашим університетом і Регіональним відділом англійської мови при посольстві США в Києві (RELO). Цього разу до нього долучилися студенти 2 та 3 курсів одночасно спеціальностей «Середня освіта» та «Іноземна філологія. Переклад включно». Вони отримали чудову нагоду поспілкуватися з носієм мови - віртуальним викладачем зі Сполучених Штатів Америки Даніель Паркер (Danielle Parker), яка проводила для них онлайн-курс англійської мови з комунікативної компетенції, метою якого було вдосконалення мовних навичок й ознайомлення з освітою, культурою та історією США. Цього семестру студенти дізналися багато цікавого про американські університети, символіку країни, національні парки та  корінне населення Америки. Сесії-зустрічі тривали 7 тижнів.

Детальніше ...

Покращуємо викладацьку майстерність: Тиждень підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов 2023

23.10.2023-27.10.2023 на факультеті філології, історії та політико-юридичних наук відбувся Тиждень безперервного професійного розвитку для діючих та майбутніх вчителів іноземних мов (CPD), які отримали унікальну можливість відвідати заняття іноземних та вітчизняних експертів у галузі іншомовної освіти.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative