Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Випускник Ніжинського університету ВАСИЛЬЧУК Олексій Сергійович, за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, за стійкість, відданість проявлену під час виконання бойових завдань при захисті нашої країни указом президента України № 346 від 04.06.2024  був нагороджений державною нагородою орденом «Богдана Хмельницького ІІІ ступеня», крім того нагороджений батальйонною відзнакою військової частини А4969 хрестом «ІДУ НА ВИ», бригадною медаллю військової частини А4844 «СПАСИТЕЛЯ», та орденом цієї ж частини “Святого Симеона Богоприємцяˮ ІІ ступеня.

Дякуємо за захист України!