Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Шановні здобувачі освіти всіх рівнів!

18 травня 2024 року набули чинності нові зміни у законодавстві, які також вносять зміни до процедури мобілізації та оновлення військово-облікових даних. У зв’язку з цим:

• чоловіки віком від 18 до 60 років, в тому числі і здобувачі вищої освіти;
  • жінки, які підлягають взяттю на військовий облік і мають для цього необхідну військово-облікову спеціальність, визначену у ст. 1 п. 11 Закону України «Про військовий обов'язок та військову службу»

повинні протягом 60 днів (до 18 липня 2024 року) уточнити свої військово-облікові дані у ТЦК та СП.

Для цього необхідно звернутися до відповідного ТЦК та СП, надавши:

• паспорт громадянина України або ID картку з довідкою про реєстрацію місця проживання;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (індивідуальний ідентифікаційний номер);
  • довідку з університету;
  • військово-облікові документи (тимчасове посвідчення військовозобов’язаного або приписне свідоцтво).

Замовити довідку Ви можете в 218 ауд. нового корпусу або заповнивши Google форму за посиланням.

Якщо Ви старше 25 років, то університет здійснює видачу Довідок про здобувача освіти з ЄДЕБО за формою, що визначена додатком 9 до Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2024 року № 560. Довідка формується лише для здобувачів вищої освіти денної форми за рівнями освіти. Замовити довідку можна у 239 ауд. нового корпусу (Захлинюк М.С.) або заповнивши Google форму за посиланням.

Аспірантам довідки видають у відділі аспірантури та докторантури.