Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

16 липня 2024 року Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя отримав від громадянської організації «Вікімедіа Україна» дві фотокартини, які були створені як результат Фотоконкурсу. «Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth):

• «Стара обсерваторія Білий слон на горі Піп Іван Чорногорський». Карпатський національний природний парк, Івано-Франківська область. Автор: Микола Хорошков.
  • Український степовий природний заповідник «Кам'яні Могили», Донецька область.

Фотоконкурс «Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth) вперше відбувся в Україні у 2013 році. 2014 року проєкт став міжнародним, охопивши 15 країн. Цього року конкурс проводиться вже в 34 країнах світу. За сім років української частини конкурсу учасники подали понад чотири тисячі фотографій об’єктів та територій природно-заповідного фонду України, загалом зібравши понад 80 тисяч фотографій. Проте близько 50% об’єктів, зазначених у конкурсних списках, досі не мають ілюстрацій у Вікіпедії, найпопулярнішій онлайн енциклопедії.

Цілі конкурсу:

• наповнення інтернет-проектів, що підтримуються Wikimedia Foundation Inc., фотографіями природних пам'яток і об'єктів природно-заповідного фонду України;
  • створення фотографій максимальної кількості природних пам'яток і об'єктів природно-заповідного фонду на території України та надання доступу до них усім зацікавленим особам;
  • сприяння охороні навколишнього природного середовища.

«Вікімедіа Україна» запрошує фотолюбителів долучатися до щорічного конкурсу «Вікі любить Землю».

Ще в цій категорії: « Найвищі цінності