Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

День Незалежності України, що святкується щороку 24 серпня, є головним державним святом, яке символізує свободу, національну єдність та незалежність українського народу. Саме в цей день у 1991 році Верховна Рада ухвалила Акт проголошення незалежності України, що стало вирішальним кроком у становленні сучасної держави. День Незалежності України 2024 року знову відзначається в умовах воєнного стану, що робить це свято ще більш символічним і значущим для кожного українця. Незважаючи на виклики, пов’язані з війною, цей день залишається потужним символом стійкості, боротьби та непохитної волі українського народу до свободи.

На студентському абонементі бібліотеки розгорнута книжкова виставка, при свячена цьому святу: «Україна – це ти! Україна – це я! Незалежна і вільна державо моя!». Запрошуємо ознайомитися з літературою, що розкриває різноманітні аспекти шляху України до суверенності, від історичних подій до культурного розмаїття, яке збереглося протягом століть. На виставці представлені книги про видатних діячів, що боролися за незалежність, а також література, яка допоможе краще зрозуміти національну ідентичність та значення свободи для кожного українця.

Цей День Незалежності нагадує всім нам, що свобода – це не лише право, але й обов’язок, який ми несемо перед наступними поколіннями. В умовах війни ми бачимо, наскільки важливо зберігати єдність і вірити в перемогу, яку ми разом здобуваємо для майбутнього України.