Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

10 вересня відбулася зустріч 1-ків з начальницею відділу виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції Віталіною Скороход. Пані Віталіна розповіла чим займаються фахівці відділу, а також дала "Карту дій» студента, куди можна звернутися, коли виникають питання або бажання діяти.

Отже:

• Якщо виникають питання з проживання у гуртожитку (213 каб. нового корпусу - Скороход Віталіна)
  • Якщо маєш пільгову категорію (213 каб. нового корпусу Тарасова Юлія)
  • Якщо володієш будь -яким талантом (213 каб. нового корпусу - Скороход Віталіна, 212 каб. нового корпусу - Іванюк Сергій)
  • Якщо маєш хист до написання статей ( 213 каб. нового корпусу - Даценко Дарка)
  • Якщо цікавить історія вишу (Музейний комплекс, директорка Парубець Анна)
  • Якщо потребуєш психологічної підтримки ( Психологічна служба НДУ, Щотка Оксана)
  • Якщо активний, цілеспрямований, маєш організаторські якості і хочеш  їх удосконалювати (Профком студентів (212 каб.нового корпусу, Іванюк Сергій, Скороход Віталіна (213 каб.)
  • Якщо потребуєш юридичної, фінансової підтримки (212 каб. нового корпусу Іванюк Сергій)

Також до зустрічі долучилися в о. голови студради Артем Кириченко та фахівчиня Центру життєстійкості Катерина Пилипенко. Вони надали інформацію про діяльність студентського самоврядування та підтримку студентів у Центрі життєстійкості. Також студентів першого курсу підтримали своїми порадами студенти - активісти з проекту «НА СТИЛІ».