Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Діяльність регіональних виконавських шкіл у культурно-мистецькому просторі держави розкриває характер впливу периферійних художніх процесів на українську культуру загалом. Таку проблему досліджують автори збірника статей та матеріалів щойно опублікованого в Ніжинському видавництві «ПП Лисенко М. М.» Центром гуманітарної співпраці з українською діаспорою та катедрою вокально-хорової майстерності Гоголівського вишу «Вокальні традиції Ніжинської вищої школи: від Федора Стравінського до Марії Бровченко».

Укладачки Надія Онищенко та Алла Хоменко оприлюднили наукові пошуки, що висвітлюють становлення професійного музичного мистецтва в Чернігові та Ніжині в кінці ХІХ – на початку ХХ століття. 11 авторів, а це науковці, краєзнавці, музикознавці й журналісти, представляють нариси про організаторів оперних вистав, музичних салонів, відомих вокалістів та викладачів вокалу.

Науково-популярне видання з цікавістю прочитають усі небайдужі до історії рідного краю.

Дарія Бобрик