Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Сьогодні, під час повномасштабного російського вторгнення на терени нашої держави, роль української мови надзвичайно зросла. Українська мова стала мовою свободи, мовою боротьби за нашу незалежність. Напередодні свята у бібліотеці запрацювала книжкова виставка «Українська мова - джерело національної духовності».

На виставці презентовано книги, які допоможуть удосконалити знання з української мови.

До вашої уваги представлені різноманітні словники, підручники та навчальні посібники. В запропонованих виданнях розглядаються питання фонетики, правопису та стилістики сучасної української літературної мови згідно з останніми змінами українського правопису.

Значну частину книжкової  виставки займають праці викладачів нашого університету.

Ці всі видання розраховані на тих, хто прагне поглибити знання з теорії української мови, удосконалити свою грамотність, опанувати ділове мовлення тощо.