Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Учасники мають змогу виграти стипендію у розмірі 20000 гривень!
Щоб стати учасником конкурсу виконайте умови зазначені на сторінці конкурсу: https://linkbuilder.com/ua/scholarship

Кожен учасник не тільки позмагається за приз у вигляді стипендії, а також зможе дослідити вплив соціальних мереж на ментальне здоров'я та підвищити якість навчального процесу. Ми хочемо підкреслити важливість розуміння того, як цифрове середовище може впливати на емоційний стан та успішність здобувачів освіти. Головною метою гранту є сприяння розвитку навичок балансування між використанням соціальних мереж та академічною діяльністю, а також пошук шляхів зменшення негативного впливу цифрової інформації на ментальне здоров'я.

Не зволікайте, обирайте тему та надсилайте Вашу конкурсну роботу якомога скоріше!

Дякуємо за увагу. Слава Україні!