Факультет філології, історії та політико-юридичних наук

Кафедра української мови, методики її навчання та перекладу

Кафедра літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики

Кафедра прикладної лінгвістики

Кафедра германської філології та методики викладання іноземних мов

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Лабораторія лінгвокультурології

Новини факультету

17 травня 2024 р. викладачі кафедри германської філології та методики викладання іноземних мов, здобувачі освіти першого (бакалаврського) зі спеціальності 014 Середня освіта. Англійська мова та зарубіжна література долучилися до інтерактивної онлайн-лекції Teaching English in photo context доцентки кафедри англійської філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Наталії Пилячик, ініційованої кафедрою міжкультурної комунікації та іншомовної освіти Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Лекторка представила сучасний погляд на можливості використання фотографій у викладанні лексико-граматичного матеріалу англійської мови. Вона зосередилась на мотиваційному та емоційному аспектах, а також поділилась практичними порадами щодо організації навчального процесу. Лекція мала інтерактивний формат і викликала жваве обговорення серед учасників.

Висловлюємо щиру вдячність лектору та організаторам зустрічі!