Факультет філології, історії та політико-юридичних наук

Кафедра української мови, методики її навчання та перекладу

Кафедра літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики

Кафедра прикладної лінгвістики

Кафедра германської філології та методики викладання іноземних мов

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Лабораторія лінгвокультурології

Новини факультету

Випускниця Ніжинського державного університету (1998), учитель англійської мови учитель англійської мови спеціалізованої загальноосвітньої школи №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов, психолог, Іванна Ліпатнікова ініціювала захід, який проводився нею спільно з Чернігівським Інститутом післядипломної освіти для вчителів англійської мови щодо проєкту Британської Ради SWITLO: https://www.britishcouncil.org.ua/programmes/english/schools/switlo

Так вийшло, що в 2023 році вона одна з міста Чернігів та області пройшла підготовку як фасілітатор для створення груп професійного розвитку та проведення регулярних зустрічей учителів англійської.

Таким чином, 29 травня 2024 викладачі кафедри германської філології та методики викладання іноземних мов Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, вчителі англійської мови міста Ніжин та Чернігівської області ознайомилися із новою ініціативою Британської Ради та були запрошені на засідання групи професійного розвитку, присвяченого соціо-емоційному навчанню (Socio-emotional Learning).