Факультет філології, історії та політико-юридичних наук

Кафедра української мови, методики її навчання та перекладу

Кафедра літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики

Кафедра прикладної лінгвістики

Кафедра германської філології та методики викладання іноземних мов

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Лабораторія лінгвокультурології

Новини факультету

Представники Університету Вулвергемптона та Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя підписали п’ятирічний Меморандум про співпрацю у рамках UK/UKR Twinning Initiative. Співпраця передбачає забезпечення Вулвергемптонським університетом доступу до онлайн-ресурсів для академічної спільноти та студентів Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя; онлайн-підтримку студентів в зимовій  онлайн школі тощо.

Завдяки цій співпраці для студентів, які навчаються за освітньо-професійними програмами «Середня освіта. Англійська мова та зарубіжна література» та «Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та другого (магістерського) рівня вищої освіти, стало можливим взяти участь у зимовій школі у період з 2 січня по 20 лютого 2023 року. Наші студенти із великим задоволенням брали участь у дискусіях та навчанні у зимовій школі, запропонованій нашими партнерами. Висловлюємо вдячність Адамові Ярдлі, викладачеві та керівникові з міжнародних проєктів, та іншим організаторам зимової школи Вулвергемптонського університету, зокрема, Джону Фуллеру, Сесілії Джонс, Натану Ломаксу, Сунілу Нафраю, Сарі Герлінг, Ребеці Даніель.

Переглянути інформацію на сайті Університету Вулвергемптона