Факультет філології, історії та політико-юридичних наук

Кафедра української мови, методики її навчання та перекладу

Кафедра літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики

Кафедра прикладної лінгвістики

Кафедра германської філології та методики викладання іноземних мов

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Лабораторія лінгвокультурології

Новини факультету

6 вересня 2024 р. викладачі кафедри германської філології та методики викладання іноземних мов, здобувачі освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня зі спеціальностей 014 Середня освіта. Англійська мова та зарубіжна література долучилися до професійного вебінару “The Mixed-ability Classroom for English Language Teaching” (Alla Melnyk, a Doctoral Researcher at the Department of Pedagogy and Methods of Teaching Foreign Languages,  Kyiv National Linguistic University).

Головною метою вебінару було визначення поняття «mixed-ability classroom», проблем навчання іноземних мов в змішаних групах та шляхів їх вирішення через використання певних принципів, стратегій та технологій, зокрема, диференціації навчання. Спікер відповіла на запитання учасників вебінару, пов’язані із власним досвідом викладання та вивчення зазначеної проблеми, надала матеріали для подальшого дослідження теми.

Навчально-практичний захід об'єднав як студентів, так і викладачів, із Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Київського національного лінгвістичного університету тощо.

Дякуємо спікеру та організатору вебінару, Аллі Мельник, студентам та викладачам, які брали активну участь в обговоренні цікавих і складних питань.