Факультет філології, історії та політико-юридичних наук

Кафедра української мови, методики її навчання та перекладу

Кафедра літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики

Кафедра прикладної лінгвістики

Кафедра германської філології та методики викладання іноземних мов

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Лабораторія лінгвокультурології

Новини факультету

14 травня  2024 року здобувачі вищої освіти за бакалаврською та магістерською ОП спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», а також науково-педагогічні працівники, які забезпечують ці ОП, мали можливість прослухати відкриту онлайн-лекцію «Війна та мир, роль ОБСЄ у підтримці України» від віцепрезидента Парламентської Асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі, голови Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Микити Потураєва. Спікер всебічно висвітлив історію створення та діяльності ОБСЄ, акцентувавши увагу аудиторії на ролі цієї організації в сучасній архітектурі європейської безпеки та російсько-українській війні.

Захід проводився за підтримки MATRA Programme від Посольства Королівства Нідерландів в Україні.