Факультет філології, історії та політико-юридичних наук

Кафедра української мови, методики її навчання та перекладу

Кафедра літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики

Кафедра прикладної лінгвістики

Кафедра германської філології та методики викладання іноземних мов

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Лабораторія лінгвокультурології

Новини факультету

В останні дні червня відбулася робоча зустріч здобувачів спеціальності 035.01 Філологія (Українська мова та література) першого (бакалаврського) рівня з гарантом освітньої програми – доцентом кафедри української мови, методики її навчання та перекладу Надією Пасік. Традиційно підбили підсумки року, обговорили окремі злободенні питання щодо наукової активності, неформальної освіти, доброчесності, відзначили успіхи студентів, окреслили перспективи на наступний семестр. Здобувачі поділилися враженнями про найцікавіші події в університеті, на факультеті, відзначили важливість проведених зустрічей із роботодавцями й професіоналами та відвідування виробництва для фахового становлення. Учасники долучилися до оцінювання оновленої освітньої програми, у якій враховано і їхні зауваження та побажання. У результаті конструктивної бесіди з’явилися нові ідеї, які, сподіваємося, удасться втілити в життя наступного навчального року.

Бажаємо здобувачам успіхів і вдалих канікул! Щиро вдячні захисникам України за можливість працювати, навчатися й відпочивати!

Кафедра української мови, методики її навчання та перекладу