Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Нещодавно в Києві, на базі Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського відбувся щорічний мистецький захід, присвячений річниці перепоховання Тараса Шевченка.

Молодіжний хор «Світич» Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя під орудою заслужених діячів мистецтв України, професорів Людмили Шумської та Людмили Костенко отримав офіційне запрошення від Оргкомітету для виступу в програмі концерту, що відбувся в приміщенні Великого залу імені Героя України Василя Сліпака Національної музичної академії.

Виїзд хору до Києва був зреалізований під патронатом ректора університету – Олександра Самойленка, який традиційно підтримує студентські творчі активності.

В програмі виступу «Світича» прозвучали твори на вірші Тараса Шевченка: «Над Дніпровою сагою» Віктора Степурка та «Русальські купала» з фольк-опери Євгена Станковича «Цвіт папороті» у супроводі концертмейстера хору – доцента кафедри музичної педагогіки та хореографії, композитора Олени Спіліоті. Соло натхненно виконала випускниця магістратури, фахівець хору «Світич» Анастасія Люлько.

У фіналі концерту Молодіжний хор «Світич» разом з Оркестром народних інструментів НМАУ ім. П. І. Чайковського, під орудою заслуженого артиста України Андрія Іваниша, та хором Вокально-хорової студії при Національному заслуженому академічному українському народному хорі імені Григорія Верьовки під керівництвом Олени Шевченко виконали знакові твори на вірші Кобзаря: «Заповіт» й «Реве та стогне Дніпр широкий».

Концерт був зрежисований доцентом кафедри оперної підготовки та музичної режисури НМАУ ім. П. І. Чайковського Миколою Гамкалом, вела програму – Анна Сулима.

Людмила Шумська –професор, завідувач кафедри вокально-хорової майстерності

Пресцентр мистецької платформи НДУ