Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

27 червня 2024 року в стінах Ніжинського державного університету відбулася знаменна подія — зустріч випускників 1974 року колишнього фізико-математичного факультету, які 50 років завершили рідну Alma Mater. Цього дня вони знову зібралися, щоб згадати безтурботні студентські роки, поділитися досвідом та враженнями, а також просто поспілкуватися в теплій атмосфері.

“У програмі у нас зустріч біля нового корпусу, обнімашки, цілувашки, прогулянка університетом, зустріч із професором доктором фізико-математичних наук Олександром Володимировичем Мельничуком, похід до ресторану, розмови у дружній атмосфері та спогади", - зазначила організаторка зустрічі Єрмова Людмила Володимирівна. "Ми кожні п'ять років влаштовуємо зустрічі, — розповідає співорганізаторка зустрічі Жигалло Людмила Іванівна, — і це дійсно щоразу зворушливо. Це все таке рідне і близьке. Стільки спогадів тут!". Її слова підтверджує й однокурсник, колишній голова профспілки студентів Лосина Микола Петрович, який радо поділився моментами зі студентського життя: "Перший рік ми вчилися в старому корпусі, а потім всі разом допомагали будувати новий і вже там вчилися. Пам'ятаю, як поїхали з тодішнім ректором Федором Степановичем Арватом до Полтави і побачили там студентське кафе, а потім і самі збудували собі "Юність"... Жили раніше на площі. До речі, гуртожиток №3 збудували разом згодом. Ми все робили спільними зусиллями". 50 років, що минули з часів випуску, не змогли стерти з пам'яті тієї міцної дружби, яка зародилася в стінах Ніжинського державного університету. Зустріч випускників 1974 року стала ще одним підтвердженням того, що справжні студентське життя та щирі спогади закарбовуються на все життя.