Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

17 вересня студенти першого курсу факультету філології, історії та політико-юридичних наук завітали до читальної зали № 3.

Провідний бібліотекар Світлана Оніщенко ознайомила здобувачів освіти з історією створення і структурою бібліотеки, яка є одним із основних підрозділів університету і бере активну участь у формуванні світогляду та професійності майбутніх фахівців, а також із загальними правилами користування бібліотекою, можливостями доступу до підручників,  періодичних видань та наукових матеріалів у читальному залі.  Було окреслено спектр інформаційних ресурсів, послуг, можливостей бібліотеки.

Організована зустріч − важлива частина адаптації студентів до навчального процесу, оскільки вона дала їм змогу краще зрозуміти, як бібліотека може полегшити доступ до наукових джерел.

Щиро дякуємо за співпрацю кандидату філологічних наук Пугач Валентині Миколаївні.