Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Студентам-відмінникам Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя призначено академічні стипендії Президента України на I семестр 2024/2025 навчального року. Про це йдеться у наказі Міністерства освіти і науки України № 1136 від 14 серпня 2024 року «Про призначення академічних стипендій Президента України на І семестр 2024/2025 навчального року2023/2024 навчального року».

Стипендію Президента України у першому семестрі отримуватимуть:
Зачепило Богдан Дмитрович — студент факультету філології, історії та політико-юридичних наук;
Кланюк Вячеслав Юрійович — студент факультет педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв;
Мʼягка Діана Миколаївна — студентка факультету філології, історії та політико-юридичних наук;
Федоренко Дарʼя Олександрівна — студентка факультету педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв.

Призначення відповідної стипендії найбільш обдарованим студентам закладів вищої освіти сприяє реалізації державної та молодіжної політики, спрямованої на створення найсприятливіших умов для підвищення життєвого рівня та матеріального заохочення студентської молоді.

Щиро вітаємо талановитих студентів університету з в визнанням їхніх освітніх і наукових досягнень!

теги