Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

19 вересня біля Гоголівського корпусу Ніжинського університету відбувся благодійний концерт під відкритим небом «Вересень Music Awards».

Студенти, випускники та викладачі Гоголівського вишу подарували неймовірну атмосферу присутнім, виконуючи кавери на відомі УКРАЇНСЬКІ композиції.

Варто зазначити, що на захід завітали й захисникі нашої країни та разом зі студентством виконали «Червону руту».

Ректор університету та всі присутні подякували військовослужбовцям за можливість нашій молоді творити та розвиватися.

Насправді, важко словами описати ту атмосферу, що панувала біля університету.

Пропонуємо переглянути світлини, відео та відчути вайб.

Захід був організований відділом виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції, творчим об’єднанням «НА СТИЛІ» @gogol_nastile  та профкомом студентів @profkom_ndu

Це була благодійна акція : нам вдалося зібрати 10 640 грн ( 8440 грн у скриньці та 2150 на банку збору). Кошти з банки були спрямовані на університетський збір випускнику НДУ імені Миколи Гоголя-  Михайлу Воронюку (на ремонт авто).

Дякуємо всім, хто долучився!!

Ще побачимось!