Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Шановні здобувачі вищої освіти!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі XVI Всеукраїнської студентської наукової конференції «Перспективи розвитку точних наук, економіки та методики їх викладання», яка відбудеться 13-14 листопада 2024 року на базі Навчально-наукового інституту природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя у м. Ніжині.

Під час роботи конференції планується розглянути сучасний стан, перспективи розвитку та методику викладання дисциплін за напрямами:

• математика
  • фізика
  • комп’ютерні науки
  • економіка
  • освітні вимірювання

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Форма участі: дистанційна.

Участь у конференції безкоштовна.

За результатами конференції буде опубліковано електронний збірник тез. Відповідальність за зміст наданих для друку матеріалів покладається на авторів.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у роботі конференції, просимо до 05 листопада 2024 року зареєструватися за адресою: https://forms.gle/hDCWqUxVEMiBfFZ78

Кожного учасника конференції просимо не пізніше 05 листопада 2024 року надіслати до оргкомітету (conftn@ndu.edu.ua) електронну копію (у форматі MS Word) тез (1-3 стор. формату А4), оформлену згідно шаблону.

Важливі дати:

5 листопада – завершення реєстрації та прийому тез